AyPlast 2016 yılında MUSA AYDIN tarafından Sancaktepe – Samandıra merkezinde kurulmuştur. AyPlast; Şeffaf Çatı Malzemelerinde öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerleyen AyPlast Şeffaf Çatı Malzemeleri, ürün skalasının çeşitliliği ile siz değerli müşterilerine zamanında, temiz ve garantili ürünleri temin etmektedir.

Vizyonumuz

AyPlast, olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Misyonumuz

AyPlast olarak sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibimiz ile geleneksel ticaret kalıplarından çıkarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kalite Politikamız

AyPlast’ın vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.